Львівщина долучається до міжнародного екологічного проєкту «Озеленення Планети»

Львівщина долучається до міжнародного екологічного проєкту «Озеленення Планети»

03.03.2021

У межах проєкту «Озеленення Планети» 20 березня за одну добу у 100 країнах світу планують висадити 1 млн дерев, встановивши Світовий рекорд. Львівщина разом з усією Україною долучається до цього міжнародного екологічного проєкту.

Про це йшлося під час зустрічі першого заступника голови Львівської обласної ради Євгенія Гірника з координатором акції на Львівщині, головою громадської організації «Добро.Дій» Ігорем Дулиним.

«Львівщина, без сумніву, долучиться до проєкту «Озеленення Планети», бо турбота про озеленення Землі, України, Львівщини – це дуже гарна ініціатива. Мусимо спільно змінювати екосвідомість українців, навчати перш за все молодь правильно та свідомо користуватися дарами природи», - наголосив Євгеній Гірник.

За словами Ігоря Дулина, завдання проєкту «Озеленення Планети» – висадити за один день 1 млн дерев у 100 країнах та популяризувати культуру висадження дерев.

«Реалізація проєкту «Озеленення планети» запланована на 20 березня. А презентація проєкту у Львові відбудеться 4 березня.

Цього року ми реалізуємо проєкт із закордонними партнерами для формування позитивного іміджу України в світі», - розповів Ігор Дулин.

Зауважимо, що висадка першого дерева проєкту «Озеленення планети» відбудеться 4 березня о 12:00 год. на пл. Соборна у Львові. А 20 березня головними локаціями висадки стануть: центр міста, вздовж колії трамвая на Сихові, вул. Богданівська, лікарня швидкої медичної допомоги, Личаківський, Франківський та Шевченківські райони.

Під час розмови Євгеній Гірник запропонував до міжнародного проєкту «Озеленення Планети» долучити об’єднані територіальні громади Львівщини.

Проєкт в області реалізується за підтримки Львівської обласної ради. .

Детальніше про проєкт – тут.