На сесії обласної ради заслухають звіт керівника Львівської обласної психіатричної лікарні «Заклад»

На сесії обласної ради заслухають звіт керівника Львівської обласної психіатричної лікарні «Заклад»

13.01.2021

Керівництво Львівської обласної психіатричної лікарні «Заклад» має підготувати звіт про роботу за 2020 рік на найближчу сесію обласної ради, а також  подати пропозиції щодо  можливого перепрофілювання цього медичного закладу чи об’єднання із Львівською обласної психіатричною лікарнею.

Про це йшлося під час засідання комісії з питань охорони здоров’я та материнства сьогодні, 13 січня.

Депутати також заслухали інформацію  робочої групи у складі представників управління майном спільної власності, членів профільної комісії, департаменту соціального захисту, департаменту охорони здоров’я ЛОДА, які побували безпосередньо у лікувальному закладі.

Вирішили доручити керівництву лікарні підготувати конкретні пропозиції щодо оптимізації ліжок та персоналу відповідно до кошторису видатків комунального закладу на 2021 рік, та розглянути можливість переведення частини пацієнтів в інтернати соціального типу. Крім того, обговорити з головами ОТГ питання виділення коштів установі для підтримки пацієнтів їх територій, які потребують тривалого лікування. 
     
Як повідомив директор лікарні «Заклад» Юрій Шипов, дефіцит фінансів на кінець 2020 року сягав близько 4 мільйонів гривень, з них — 1 мільйон у грудні було надано з обласного бюджету на погашення боргів по заробітній платі. В лікарні на сьогодні 370 працівників, а на лікуванні перебуває 359 пацієнтів. З них 110 пацієнтів, за словами директора лікарні, можуть бути переведені в установи соціального захисту.