Стань донором – Львівський центр служби крові закликає здавати кров усіх груп

Стань донором – Львівський центр служби крові закликає здавати кров усіх груп

29.11.2022

Медики закликають українців ставати донорами для поранених захисників та хворих громадян. Львівський Центр Служби Крові повідомляє про велику потребу донорської крові всіх груп, позаяк є необхідність поповнення запасів та забезпечення потреб медичних закладів.  

«Сподіваємося на активність донорів усіх груп крові. Для тих, хто здаватиме кров вперше нагадую, що на процедуру слід приходити здоровим. Важливий критерій - відсутність хронічних захворювань. Рекомендована вага людини, яка може поділитися власною кров’ю має бути не менше ніж 60 кг, вік донорів від 18 до 60 років», - розповіли у Львівському обласному Центрі служби крові.  

Приймають кров у робочі дні з 8:30 до 13:00 год за адресою: Львів, вул. Пекарська, 65. Лікарі нагадують, що донорам слід мати з собою паспорт.  

За добу у комунальному підприємстві Львівської обласної ради "Львівський обласний центр служби крові" можуть прийняти кров у 60-70 осіб.  

Зверніть увагу на важливі рекомендації лікарів:

вранці перед процедурою донації рекомендовано випити солодкий теплий чай з печивом;

повторно здати кров особа може не раніше, аніж через 60 днів після попередньої донації.

Медики також просять не приходити здавати кров осіб, які відчувають ослаблення здоров’я, будь-які симптоми застуди або вірусу.